fbpx
Gocko
lek. med. Grzegorz Gocko
Specjalista położnictwa i ginekologii
Grzegorz Gocko - ZnanyLekarz.pl!function($_x,_s,id){var js,fjs=$_x.getElementsByTagName(_s)[0];if(!$_x.getElementById(id)){js = $_x.createElement(_s);js.id = id;js.src = "//platform.docplanner.com/js/widget.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","zl-widget-s");

Lekarz specjalista położnictwa i ginekologii. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od 2015 r młodszy asystent w Klinicznym Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu.

Swoją wiedzę i umiejętności stale pogłębia uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych oraz warsztatach praktycznych.

Posiada doświadczenie w pracy ambulatoryjnej, w tym prowadzeniu ciąży. W zakresie opieki nad ciężarnymi, kieruje się aktualnymi standardami i obowiązującymi rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Do głównych obszarów jego zainteresowań zalicza się małoinwazyjna ginekologia operacyjna, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych oraz poradnictwo antykoncepcyjne.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Nasi specjaliści