fbpx
Reichel
lek. med. Maciej Reichel
Specjalista położnictwa i ginekologii
Maciej Reichel - ZnanyLekarz.pl!function($_x,_s,id){var js,fjs=$_x.getElementsByTagName(_s)[0];if(!$_x.getElementById(id)){js = $_x.createElement(_s);js.id = id;js.src = "//platform.docplanner.com/js/widget.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","zl-widget-s");

Ukończył studia medyczne na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i rozpoczął specjalizacje z położnictwa i ginekologii na Oddziale Ginekologiczno Położniczym Klinicznego Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu. Dzięki pracy w Oddziale o wysokim stopniu referencyjności nabrał doświadczenia w zabiegach chirurgicznych w tym procedurach mało inwazyjnych jak laparoskopia i histeroskopia.

Od początku specjalizacji szczególnie interesuje się opieką nad kobietą w ciąży fizjologicznej oraz powikłanej doskonaląc swoje umiejętności w diagnostyce i terapii płodów.

W szpitalu nadzoruje porody i wykonuje cięcia cesarskie.

Stale poszerza swoje kompetencje zawodowe, czego potwierdzeniem są ukończone szkolenia, certyfikaty oraz członkostwo w Polskim Towarzystwie Ginekologicznym (PTG).

Znajomość języków obcych: angielski – zaawansowany, hiszpański – średnio zaawansowany

Nasi specjaliści